Rok budowy, zakupów i wyposażania zakładu. Od początku roku trwają intensywne prace związane z rozbudową zakładu. Jako pierwszy powstaje nowy magazyn, który od samego początku znacznie ułatwia logistykę. Stopniowo zwiększa się również liczba pracowników w zakładzie. Na przełomie maja i czerwca uczestniczymy w targach ‘MEBEL 2005’ w Poznaniu. Niewątpliwym atutem tych targów był wygląd

i nowatorski projekt naszego stoiska, który został doceniony przez wielu odwiedzających.

W kolejnym kwartale na halach produkcyjnych zostają zainstalowane nowe maszyny (piła panelowa i okleiniarka). Wydarzeniem jest też zamontowanie najnowszej generacji systemu gospodarki odpadami polegającego na odpylaniu odpadów poprodukcyjnych, ich spalaniu i wykorzystaniu otrzymanego ciepła do ogrzewania zakładu.

W listopadzie z okazji Św. Huberta odbywa się kolejna impreza firmowa. Załoga jest już tak liczna, że poprzednia restauracja nie jest w stanie nas pomieścić, impreza odbywa się we wnętrzach Centrum Usług Bankietowo – Restauracyjnych ‘U Ostrowskich’ w Siemianowicach Śląskich. W grudniu zostaliśmy zakwalifikowani do grona GAZEL BIZNESU 2005 – prestiżowego wyróżnienia dla najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

Hubertus Design

Srokowiecka 22
41-100 Siemianowice Śl.

tel. 32  229 02 59-60

KATALOG