o nas

Dążenie do doskonałości
od 1982 roku

Firma „HUBERTUS” istnieje od 1982 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży meblowej, samodzielnie opracowana strategia rozwoju, własna inicjatywa i stałe udoskonalanie swoich produktów sprawiły, że firma jest czołowym producentem mebli pod sprzęt audio-video, hi-fi oraz ekrany plazmowe i LCD, mebli dziecięcych i biurowych oraz płyt i frontów na wysoki połysk ‘HUBERTUS SUPER POŁYSK’.

 

Obecną ofertę firmy tworzy bogata kolekcja niepowtarzalnych mebli RTV, które doskonale dopasowują się do różnego typu wnętrz i trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta klientów. Twórcą i pomysłodawcą wszystkich modeli jest Hubert Leboch, który jest również właścicielem zakładu. Jego projekty wyróżniają się ciekawymi, praktycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które cechuje funkcjonalność, estetyczne wykończenie oraz solidność.

Sukcesy firmy potwierdzają również liczne nagrody i wyróżnienia, a produkowane wyroby są regularnie prezentowane na międzynarodowych targach i wystawach związanych z branżą meblarską, gdzie spotykają się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem. Wysoka jakość wyrobów oraz oryginalne wzornictwo, pozwalają firmie utrzymać doskonale rozwiniętą i szeroką sieć marketingową w kraju, Europie i na świecie.

 

Nasza historia

 Firma “HUBERTUS” rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku i początkowo zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Założyciel i właściciel zakładu – Hubert Leboch, od początku przyjął za strategię rozwój firmy. Stałe inwestowanie pozyskiwanych środków finansowych, zakup odpowiednich maszyn i innowacja produkcji przyczyniła się do tego, że stopniowo w ofercie firmy zaczęły się pojawiać stoliki RTV. Na początku ich produkcja była prowadzona w wynajętych, małych halach, wkrótce jednak dobra jakość oraz popyt na tego rodzaju wyroby, a także zadowolenie klientów utwierdziły właściciela w przekonaniu, że warto rozpocząć seryjną produkcję i podjąć ryzyko rozbudowy firmy. W 1997 roku rozpoczęto budowę nowego zakładu produkcyjnego wraz z pomieszczeniami biurowymi, która została ukończona pod koniec 1998 roku. Stare hale produkcyjne zostały przekształcone w pomieszczenia magazynowe, a nowy zakład produkcyjny został wyposażony w najwyższej jakości centra obróbcze i maszyny czołowych światowych producentów. To znacznie polepszyło organizację pracy i obniżyło koszty produkcji. Nabór kadry, przeprowadzenie szkoleń i dobre zarządzanie pozwoliło firmie zgromadzić wysoko wykwalifikowaną załogę pracowników, którzy są zatrudnieni na komfortowych warunkach socjalnych. Bardzo ważnym zagadnieniem dla firmy jest również ochrona środowiska i ograniczenie szkodliwości odpadów poprodukcyjnych.

Firma ‘HUBERTUS’ jest jednym z najlepiej wyposażonych zakładów w regionie, dobrze zorganizowana produkcja oraz jej wnikliwa kontrola pozwala na utrzymanie bardzo dobrej jakości wyrobów, których gama jest nieustannie poszerzana o nowe modele i kolory. Właściciel stale obserwuje współczesne trendy w meblarstwie i rozwój techniki RTV, kilka razy w ciągu roku proponuje swoim klientom nową kolekcję, dzięki temu jego wyroby są nowoczesne i doskonale dostosowują się do wymagań rynku. Szeroka reklama wyrobów oraz udział w wielu imprezach wystawienniczych, pozwalają firmie stale powiększać sieć marketingową w kraju, Europie i na świecie.

Nasze nagrody

  • organizator tragów FURNICA 2011 wyróżnił nas nagrodą ACANTHUS AUREUS ‘za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy’.
  • Wyróżnienie w VII edycji konkursu „MEBLE PLUS – Produkt 2009” dla modelu MONTE NEGRO w kategorii mebel mieszkaniowy.
  • BLACK&WHITE zdobył III miejsce w kategorii ‘KUSZĄCY MODEL’, w konkursie Demony Biznesu organizowanym przez portal meblostrada.pl.
  • Model RUBIN, został nagrodzony przez światowej sławy konsylium projektantów i opublikowany
    w specjalnym katalogu hitów Międzynarodowych Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz IMM Cologne 2008.
  • Model Las Vegas Hi-Fi został finalistą XIV edycji konkursu ‘DOBRY WZÓR 2006’ na najlepiej zaprojektowane produkty na polskim rynku. Organizator: Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
  • Model DUO Hi-Fi, został nagrodzony przez światowej sławy konsylium projektantów i opublikowany w specjalnym katalogu hitów Międzynarodowych Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz IMM Cologne 2007.

Kultywowanie rodzinnej tradycji meblarskiej od 1982 roku 

 

Potwierdzone zaufanie i satysfakcja użytkowników

 

 Laureat wielu prestiżowych nagród

 

Doskonali fachowcy i wieloletnie doświadczenie w branży

zapisz się do
NEWSLETTERA

32 229 02 59;
32 229 02 60
Srokowiecka 22
41-100 Siemianowice Śląskie
napisz do nas
postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to będzie możliwe;
w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny

POLITYKA PRYWATNOŚCI

7 + 9 =