płyty meblowe

Płyty ‘HUBERTUS SUPER POŁYSK’ i ‘HUBERTUS SUPER MAT’ są dostępne w ciekawej kolorystyce w formacie 2800 mm x 1300 mm oraz drewnopodobne w formacie 2800 x 1220. Płyty są pokryte ze spodniej strony białą folią przeciwprężną, finalna grubość płyty wynosi około 19 mm. Na specjalne zamówienie, po wcześniejszym uzgodnieniu z producentem, istnieje możliwość wyprodukowania płyt w innych grubościach. Płyty cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i działanie promieniowania UV. Materiał można wykorzystywać do produkcji mebli kuchennych oraz w nowoczesnych aranżacjach mebli salonowych, biurowych, hotelowych, laboratoryjnych i innych. Doskonale nadaje się również do produkcji tzw. mebli nietypowych do różnego rodzaju miejsc użyteczności publicznej.

Jesteśmy wyłącznym polskim producentem i dystrybutorem wysokopołyskowej płyty i frontów mdf ‘HUBERTUS SUPER POŁYSK’ pokrytych matą akrylową austriackiej firmy Senoplast. Standardowo mata akrylowa o grubości ok. 1mm jest nakładana na płytę MDF o grubości 18mm. Wymiar gotowej płyty wynosi 2.800mm x 1250mm.

Na zamówienie (po wcześniejszym uzgodnieniu z producentem) istnieje możliwość dwustronnego oklejenia płyty oraz wykonania jej w innym wymiarze i grubości. Obecnie w ofercie mamy 14 kolorów uni, 4 kolory metalizowane oraz inne ciekawe wzory na wysoki połysk, do całości oferujemy również pełną paletę obrzeży. Bogata kolorystyka pozwala na interesujące kombinacje.

Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych, ale również w meblach RTV, pokojowych, łazienkowych, laboratoryjnych i aptecznych. Płyty wysokopołyskowe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów w różnych miejscach użyteczności publicznej oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętajmy, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.

Zarówno powłoka akrylowa AM1800TopX (NEW z Antibac) oraz powłoka AM1800TopMatt AF (NEW z Antibac) wykazują wyraźne działanie przeciwbakteryjne wobec trzech badanych szczepów

  1. aureus, E. coli i P. aeruginosa.

DODATKOWO powierzchnia płyt matowych (nie dotyczy odcieni metalicznych) posiada powierzchnię antyfingerprint

masz pytania odnośnie płyt?
Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy. Wyślij nam wiadomość korzystająz poniższego formularza.

Polityka prywatności