fronty meblowe

Fronty ‘HUBERTUS SUPER POŁYSK’ i ‘HUBERTUS SUPER MAT’ są produkowane zgodnie z przesłanym zamówieniem na specjalnym formularzu (maks. wymiar frontu: 2750 mm x 1250 mm, min. wymiar frontu: 296 mm x 110 mm). Fronty są pokryte ze spodniej strony białą folią przeciwprężną, finalna grubość frontu wynosi około 19 mm. Gotowe fronty posiadają praktycznie niewidoczną spoinę klejową dzięki zastosowaniu innowacji w module okleinowania oraz cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i działanie promieniowania UV.

 Gotowe fronty meblowe na wysoki połysk, są produkowane na bazie płyty wysokopołyskowej, której jesteśmy wyłącznym producentem w Polsce. Fronty są produkowane według konkretnego zamówienia klienta składanym na specjalnym formularzu dostępnym również na naszej stronie internetowej. Przy kalkulacji nie ma rozgraniczenia na wymiary standardowe i niestandardowe – jest jedna cena za każdy metr kwadratowy gotowego, jednostronnie oklejonego frontu z obrzeżem. Minimalny wymiar frontu wynosi 296 mm x 110 mm, a maksymalny 2750 mm x 1200 mm.

Kluczowym elementem wysokiego połysku jest jego jakość. Przy produkcji zachowany jest zatem szczególny rygor technologiczny, a każda powierzchnia frontu na wysoki połysk jest zabezpieczona do samego końca dodatkową folią ochronną, która jest usuwana po zakończeniu montażu mebli.

Wysoki połysk, podobnie jak szkło, jest materiałem bardzo uniwersalnym, który może mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w meblach kuchennych, ale również w meblach RTV pokojowych, łazienkowych, laboratoryjnych i aptecznych. Doskonale się sprawdza jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych.

Głębia wysokiego połysku optycznie powiększa kuchnie. Odbicie światła ma również wpływ na jasność w pomieszczeniu. Do pielęgnacji wysokiego połysku firma poleca specjalne mleczko konserwujące. Jego stosowanie znacznie ułatwia konserwację powierzchni wysokopołyskowych, utwardza ich powierzchnię oraz ma duże znaczenie w zachowaniu ich czystości.

NASI DYSTRYBUTORZY:

masz pytania odnośnie produktu?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy. Wyślij nam wiadomość korzystając poniższego formularza.

ZAPYTANIE

polityka prywatności