katalogi

Hubertus DESIGN zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w dowolnym momencie zmian konstrukcyjnych oraz wymiarów w oferowanych meblach, nie zmieniając ich ogólnego charakteru.
UWAGA: wzory dekorów oklein przedstawione w katalogu mają jedynie na celu przybliżone przestawienie kolorów. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji.
Prezentowana w katalogu kolekcja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

KATALOG 2022/23

ULOTKA SUPER PRINT

Ulotka dot. płyt i frontów meblowych

NAJNOWSZY KATALOG 2021/2022

Nowy katalog z naszą aktualną ofertą na rok 2020. Zachęcamy do pobrania i obejrzenia.

Przedstawiamy NOWOŚCI 2017

Broszura dotycząca płyt i frontów meblowych „HUBERTUS SUPER POŁYSK” oraz „HUBERTUS SUPER MAT”

Przedstawiamy Katalog NOWOŚCI 2015

Miło nam przedstawić katalog na rok 2014/2015. Znajdą w nim Państwo naszą stałą ofertę mebli RTV. Wszystkie nasze wyroby są sprzedawane w paczkach do samodzielnego montażu. W katalogu znajdziecie Państwo zarówno rzeczywiste wymiary modeli wraz z dopuszczlanymi obciążeniami oraz wymiary i wagi ich opakowań.

Miło nam przedstawić katalog na rok 2013/2014. Znajdą w nim Państwo naszą stałą ofertę mebli RTV, mebli biurowych oraz mebli dziecięcych. Wszystkie nasze wyroby są sprzedawane w paczkach do samodzielnego montażu. W katalogu znajdziecie Państwo zarówno rzeczywiste wymiary modeli wraz z dopuszczalnymi obciążeniami oraz wymiary i wagi ich opakowań.

Miło nam przedstawić katalog na rok 2011/2012. Znajdą w nim Państwo naszą stałą ofertę mebli RTV, mebli biurowych oraz mebli dziecięcych. Wszystkie nasze wyroby są sprzedawane w paczkach do samodzielnego montażu. W katalogu znajdziecie Państwo zarówno rzeczywiste wymiary modeli wraz z dopuszczalnymi obciążeniami oraz wymiary i wagi ich opakowań.

Zapraszamy do pobrania folderu, który zawiera istotne informacje na temat produkowanych przez nas frontów i płyty wysokopołyskowych ’HUBERTUS SUPER POŁYSK’. W folderze znajdą Państwo szczegóły na temat produkcji i kolorystyki tego materiału, wiele praktycznych wskazówek technicznych oraz przykładów zastosowania.

Hubertus Design

Srokowiecka 22
41-100 Siemianowice Śl.

tel. 32  229 02 59-60

KATALOG