stolik rtv ALLADYN 2 - WYCOFANY

sprzedaż tylko do wyczerpania zapasów
OPIS PRODUKTU:

ALLADYN 2 jest to kolejna szafka przeznaczona do zawieszenia ekranu LCD, LED lub Plazmowego od 32″- 46″ i max. wadze 35 kg. W komplecie znajduje się obrotowy uchwyt do zamocowania ekranu umożliwiający obrót zawieszonego ekranu w prawo lub lewo o około 20 o. Maksymalny rozstaw otworów w TV, który pozwoli zamontować go na tym stoliku to w poziomie 600 mm, a w pionie 450 mm.
Stolik posiada 2 szt. półek szklanych z płynną regulacją położenia o wymiarach użytkowych 460×350 mm; max. obciążenie 6 kg/szt. Podstawa ma następujący wymiar 'użytkowy’: szerokość 500 mm; głębokość 380 mm; max. obciążenie 15 kg. 

W prawej części korpusu umieszczone są przepusty kablowe umożliwiające schowanie przewodów podłączonego sprzętu Audio-Video.

Konstrukcja szafki wykonana jest z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej, której krawędzie oklejone są obrzeżem ABS, szkła bezpiecznego oraz anodowanych profili aluminiowych.

Model przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

UWAGA! – W przypadku montażu telewizorów 32″ może istnieć potrzeba skrócenia pionowych elementów zawiesia – standardowa długość 495 mm.

 

WYMIARY STOLIKA RTV ALLADYN 2:
Szerokość:70 cm
Wysokość:118 cm
Głębokość:56 cm

 

 

WYMIARY OPAKOWAŃ:

paczka 1/2:

Szerokość:
38 cm
Wysokość:
5 cm
Długość:
120 cm
Waga:
11 kg

paczka 2/2:

Szerokość:
66 cm
Wysokość:
8 cm
Długość:
78 cm
Waga:
21 kg
KOLORYSTYKA
  • czarny ze srebrnym aluminium

masz pytania odnośnie produktu?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy. Wyślij nam wiadomość korzystając poniższego formularza.

polityka prywatności