BEŻ METALIC – 7408

numer katalogowy:

PWP-7408/18

wymiary:
  • grubość: 1,8 cm
  • długość: 280 cm
  • szerokość: 125 cm
opis produktu

Jesteśmy wyłącznym polskim producentem i dystrybutorem wysokopołyskowej płyty i frontów mdf ‘HUBERTUS SUPER POŁYSK’ pokrytych matą akrylową austriackiej firmy Senoplast. Standardowo mata akrylowa o grubości ok. 1 mm jest nakładana na płytę MDF o grubości 18 mm. Wymiar gotowej płyty wynosi 2.800 mm x 1250 mm.

Na zamówienie (po wcześniejszym uzgodnieniu z producentem) istnieje możliwość dwustronnego oklejenia płyty oraz wykonania jej w innym wymiarze i grubości. Obecnie w ofercie mamy 14 kolorów uni, 4 kolory metalizowane oraz inne ciekawe wzory na wysoki połysk, do całości oferujemy również pełną paletę obrzeży. Bogata kolorystyka pozwala na interesujące kombinacje.

Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych, ale również w meblach RTV, pokojowych, łazienkowych, laboratoryjnych i aptecznych. Płyty wysokopołyskowe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów w różnych miejscach użyteczności publicznej oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętajmy, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.

 

masz pytania odnośnie produktu?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy. Wyślij nam wiadomość korzystając poniższego formularza.

polityka prywatności