NOWOŚCI

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wdrażamy do sprzedaży stoły zaprojektowane zgodnie z panującymi trendami. Pragniemy Państwa zainteresować zupełnie nowymi produktami, których design sprawia, że są one naprawdę wyjątkowe. Przejawia się to nie tylko w ich estetyce
i funkcjonalności, ale również niezwykłych efektach wzorniczych
i kolorystycznych, które udaje nam się uzyskać dzięki zastosowaniu nowej technologii HUBERTUS SUPER PRINT

NOWE WYKOŃCZENIE BLATÓW

To właśnie dzięki innowacji HUBERTUS SUPER PRINT, poza standardową kolorystyką, możemy wyprodukować płyty, których powierzchnia w doskonały sposób imituje wyjątkowe struktury kamienia naturalnego, marmuru, betonu czy postarzanego metalu
w charakterystycznym rdzawym odcieniu.

STÓŁ SOLO LUX

OKRĄGŁY BLAT

Stół rozkładany SOLO LUX charakteryzuje się prostotą, jakością wykonania i wymiarami idealnymi dla mniejszych i większych pomieszczeń. Okrągły kształt blatu oraz charakterystyczna ośmiokątna noga to wyraz nowoczesnego minimalizmu. Wspaniale łączy w sobie geometrię i harmonię odpowiadając najnowszym trendom w wyposażaniu wnętrz. 

Stół SOLO LUX jest także stołem bardzo praktycznym. Posiada funkcję rozkładania od 100 cm do 148 cm (jedna wkładka powiększająca chowana jest pod blatem stołu). Po rozłożeniu stół przybiera kształt elipsy. Konstrukcja stołu, pozwala na swobodne i komfortowe usytuowanie większej liczby użytkowników niż w przypadku klasycznego stołu na 4 nogach.

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

SUPER POŁYSK + MAT + PRINT

Blaty stołu SOLO LUX wykończone są w naszej standardowej kolorystyce zarówno w wysokim połysku, jak i głębokim macie, a także w nowoczesnych printach

STÓŁ MODICA

Stół MODICA to połączenie najwyższej jakości i nowoczesnej formy z wysoką funkcjonalnością. Blat główny opiera się na wąskiej, ozdobionej nowoczesną grafiką (wzory Super Print) kolumnie oraz bokach i podstawie wykonanych w kolorze blatu. Kolumna w środku wyposażona jest w schowek na dodatkowe blaty powiększające.

Wymiary stołu MODICA:

  • długość blatu: 160-208-256 cm
  • szerokość blatu: 89 cm
  • wysokość: 75 cm

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Minimalistyczny DESIGN

Odpowiednie proporcje kolumny i podstawy a przede wszystkim szeroka gama kolorystyczna i wykończeniowa sprawiają, ze stół idealnie komponuje się z pomieszczeniami umeblowanymi w różnych stylach: klasycznym, nowoczesnym, loftowym, skandynawskim a także glamour.

STÓŁ VEGAS

ROZKŁADANY BLAT

Stół VEGAS prezentuje walory praktyczne i estetyczne, przejawia się to między innymi ciekawym designem nóg w kształcie graniastosłupów pochyłych. Wysokiej jakości synchroniczna prowadnica oraz specjalne wkładki umieszczone pod blatem dają możliwość jego wydłużenia do 208cm lub 256cm w zależności od potrzeb i ilości gości. Różnorodność wzorów i kombinacji kolorstycznych umożliwia wykorzystanie stołu w nowoczesnym salonie, jadalni lub sali konferencyjnej. Wymiary złożonego stołu (długość – 160cm, szerokość – 89cm, wysokość – 75cm).

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

SUPER POŁYSK + SUPER MAT

Blaty stołu VEGAS wykończone są w naszej standardowej kolorystyce zarówno w wysokim połysku, jak i głębokim macie.

STÓŁ GRANDE

DO 412 CM

Stół GRANDE należy do grupy najdłuższych stołów aktualnie dostępnych na rynku. 
Posiada 5-stopniową możliwość rozłożenia:

160 cm – 223 cm – 286 cm – 349 cm – 412 cm

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

SUPER POŁYSK + SUPER MAT

Blaty stołu Grande wykończone są w naszej standardowej kolorystyce zarówno w wysokim połysku, jak i głębokim macie.