Rok 2002 był dla firmy Hubertus przede wszystkim rokiem jubileuszowym, gdyż firma obchodziła 20 lecie swojej działalności. Stały rozwój firmy od momentu jej powstania, ciągłe poszerzanie ilości wzorów i kolorów, szybka reakcja na potrzeby rynku i specjalne życzenia klientów, wnikliwa kontrola jakości przyczyniły się do tego, że firma otrzymała Certyfikat PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2002 oraz Wyróżnienie w konkursie ‘POLSKI SUKCES 2002’.

2002 rok był również ważny pod względem promocji: w styczniu firma prezentowała swoje wyroby na Targach Meblowych w Kolonii. Tradycyjny, kolejny udział firmy w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dwukrotna prezentacja wyrobów podczas Targów Meblowych w Moskwie w maju (wyróżnienie dla kolekcji mebli tam prezentowanej) oraz w listopadzie – wszystko to umożliwiło nawiązanie nowych kontaktów handlowych a następnie znaczną ekspansję wyrobów firmy przede wszystkim na rynki wschodnie. W listopadzie firma gościła również na Targach Meblowych w Budapeszcie, gdzie jej oferta spotkała się ze sporym zainteresowaniem.

Atutem tego roku jest również unowocześnienie parku maszynowego o nowe centrum obróbcze marki IMA oraz przeprowadzenie szeregu szkoleń pracowników.

Hubertus Design

Srokowiecka 22
41-100 Siemianowice Śl.

tel. 32  229 02 59-60

KATALOG