STOLIK RTV MARINO

MARINO jest to kolejna szafka przeznaczona do zawieszenia ekranu LCD, LED lub Plazmowego od 32″- 52″ i max. wadze 40 kg. W komplecie znajduje się uchwyt do zamocowania ekranu, maksymalny rozstaw otworów w TV, który pozwoli zamontować go na tym stoliku to w poziomie 600 mm, a w pionie 450 mm. 

Poniżej TV znajdują się dwie lakierowane na kolor lazurowy szklane półki o wymiarach: szer. – 420 mm, głębokość – 340 mm; wysokość przestrzeni pomiędzy półkami wynosi 155 mm, max obciążenie półki 8 kg/szt. Dodatkowo cięższy sprzęt audio-video można postawić bezpośrednio na podstawie szafki, a jego max wymiary nie mogą przekroczyć szer. – 780 mm, głębokość – 410 mm, wys. – 230 mm. Cała konstrukcja szafki wykonana jest z wysokopołyskowej płyty MDF.

W tylnej części korpusu (słupie) umieszczone są przepusty kablowe umożliwiające schowanie przewodów podłączonego sprzętu Audio-Video.

WAŻNE – w standardowym wyposażeniu szafki znajdują się diody LED które podświetlają zamontowane w niej szklane półki oraz boczne ozdobne profile.

Konstrukcja szafki wykonana jest z płyty MDF “HUBERTUS SUPER POŁYSK”, lakierowanego szkła bezpiecznego (hartowanego) oraz anodowanych
i lakierowanych (proszkowo) profili aluminiowych.

Model przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

UWAGA! W przypadku montażu telewizorów 32″ może istnieć potrzeba skrócenia pionowych elementów zawiesia – standardowa długość 495 mm.

 WYMIARY STOLIKA RTV MARINO :

wysokość: 132,5 cm
szerokość: 78 cm
głębokość: 54 cm

WERSJE KOLORYSTYCZNE:

    Stolik rtv LUNA występuje w 4 wersjach kolorystycznych na wysoki połysk

BIAŁY POŁYSK

SZARY POŁYSK

CZARNY POŁYSK

CAPPUCCINO POŁYSK

WYMIARY STOLLIKA RTV MARINO:

STOLIK RTV MARINO:

GALERIA PRODUKTU:

masz pytania odnośnie produktu?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy. Wyślij nam wiadomość korzystając poniższego formularza.

polityka prywatności