CZARNY METALIC – 8377

numer katalogowy:

FWP-8377/18

grubość:

1,8 cm

opis produktu

Gotowe fronty meblowe na wysoki połysk, są produkowane na bazie płyty wysokopołyskowej, której jesteśmy wyłącznym producentem w Polsce. Fronty są produkowane według konkretnego zamówienia klienta składanym na specjalnym formularzu dostępnym również na naszej stronie internetowej. Przy kalkulacji nie ma rozgraniczenia na wymiary standardowe i niestandardowe – jest jedna cena za każdy metr kwadratowy gotowego, jednostronnie oklejonego frontu z obrzeżem. Minimalny wymiar frontu wynosi 296 mm x 110 mm, a maksymalny 2750 mm x 1200 mm.

Kluczowym elementem wysokiego połysku jest jego jakość. Przy produkcji zachowany jest zatem szczególny rygor technologiczny, a każda powierzchnia frontu na wysoki połysk jest zabezpieczona do samego końca dodatkową folią ochronną, która jest usuwana po zakończeniu montażu mebli. 
Wysoki połysk, podobnie jak szkło, jest materiałem bardzo uniwersalnym, który może mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w meblach kuchennych, ale również w meblach RTV pokojowych, łazienkowych, laboratoryjnych i aptecznych. Doskonale się sprawdza jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych.

Głębia wysokiego połysku optycznie powiększa kuchnie. Odbicie światła ma również wpływ na jasność w pomieszczeniu. Do pielęgnacji wysokiego połysku firma poleca specjalne mleczko konserwujące. Jego stosowanie znacznie ułatwia konserwację powierzchni wysokopołyskowych, utwardza ich powierzchnię oraz ma duże znaczenie w zachowaniu ich czystości.

masz pytania odnośnie produktu?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy. Wyślij nam wiadomość korzystając poniższego formularza.

polityka prywatności