płyty meblowe

Płyty ‘HUBERTUS SUPER POŁYSK’ i ‘HUBERTUS SUPER MAT’ są dostępne w ciekawej kolorystyce w formacie 2800 mm x 1300 mm oraz drewnopodobne w formacie 2800 x 1220. Płyty są pokryte ze spodniej strony białą folią przeciwprężną, finalna grubość płyty wynosi około 19 mm. Na specjalne zamówienie, po wcześniejszym uzgodnieniu z producentem, istnieje możliwość wyprodukowania płyt w innych grubościach. Płyty cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i działanie promieniowania UV. Materiał można wykorzystywać do produkcji mebli kuchennych oraz w nowoczesnych aranżacjach mebli salonowych, biurowych, hotelowych, laboratoryjnych i innych. Doskonale nadaje się również do produkcji tzw. mebli nietypowych do różnego rodzaju miejsc użyteczności publicznej.

Jesteśmy wyłącznym polskim producentem i dystrybutorem wysokopołyskowej płyty i frontów mdf ‘HUBERTUS SUPER POŁYSK’ pokrytych matą akrylową austriackiej firmy Senoplast. Standardowo mata akrylowa o grubości ok. 1mm jest nakładana na płytę MDF o grubości 18mm. Wymiar gotowej płyty wynosi 2.800mm x 1250mm.

Na zamówienie (po wcześniejszym uzgodnieniu z producentem) istnieje możliwość dwustronnego oklejenia płyty oraz wykonania jej w innym wymiarze i grubości. Obecnie w ofercie mamy 14 kolorów uni, 4 kolory metalizowane oraz inne ciekawe wzory na wysoki połysk, do całości oferujemy również pełną paletę obrzeży. Bogata kolorystyka pozwala na interesujące kombinacje.

Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych, ale również w meblach RTV, pokojowych, łazienkowych, laboratoryjnych i aptecznych. Płyty wysokopołyskowe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów w różnych miejscach użyteczności publicznej oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętajmy, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.

masz pytania odnośnie płyt?
Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy. Wyślij nam wiadomość korzystająz poniższego formularza.

Polityka prywatności